Легендарний хокейний голкіпер розповів, як у російських ЗМІ продовжують ігнорувати правду.

Домінік Гашек розповів про черговий випадок цензури у російських ЗМІ. Легендарний у минулому голкіпер збірної Чехії та Детройта дав інтерв'ю журналістам із країни-агресора.

У ньому він критикував напад Росії на Україну та заявив про ознаки фашизму в РФ. Інтерв'ю опубліковано не було, тож "Домінатор" вирішив викласти його у себе на сторінці у соцмережі.

"Спочатку давайте поговоримо про те, що таке фашизм. Серед його основних рис - мілітаризм, сильний лідер у керівництві державою, націоналізм, тобто перевага своєї нації над іншими та ворожість до іноземців.

Це факт, що РФ витрачає найбільше або майже найбільше серед всіх країн світу на озброєння пропорційно до кількості жителів і свого ВВП.

Також факт, що на чолі РФ давно є особа, яка стоїть чи не над законом, яка визначає закони, впливає на державу і не лише на державні ЗМІ.

І те, що на чолі РФ стоїть людина, яка часто заважає людям збиратися і публічно її критикувати, і багато іншого теж правильно. І націоналізм, тобто слова, від яких можна відчути якусь перевагу над українською нацією від політичних та медійних представників вашої країни, я теж часто чую. Це означає, що політика вашої країни випромінює багато форм фашизму", - цитує інтерв'ю Гашека radio.cz.

Поделиться в соц. сетях: