Країна покладає на отримані турецькі безпілотники Bayraktar TB2 «великі надії».

Україна закупила для своїх Військово-морських сил турецькі безпілотники Bayraktar TB2, сподіваючись захопити панування в Чорному і Азовському морях. Як пише група американських військових експертів в статті для видання Forbes, Україна «розраховує перемогти у війні з Росією» за допомогою турецьких безпілотників.

На думку авторів, українські військові залишилися «під великим враженням» від успіхів азербайджанської армії в Нагірному Карабасі, де турецькі безпілотники і курсують боєприпаси допомогли їм розгромити потужні зміцнення вірменських військових.

У Києві сподіваються, що турецькі ударні безпілотники стануть вирішальним значенням у майбутній війні з Росією, оскільки пілотована авіація України «значно застаріла і вже не може впливати на результат протистояння». Тому українське Міноборони прийняло рішення про постановку безпілотників Bayraktar TB2 не тільки на озброєння ВПС країни, але і ВМС.

На даний момент ВМС України отримали перші чотири ударних безпілотника, що з'явилися на авіабазі під Миколаєвом. Далі планується отримання ще якоїсь кількості ударних безпілотників, не виключається закупівля нової партії.

Нові БПЛА Bayraktar TB2 повинні увійти в систему берегової оборони України і тим самим «подолати російську агресію» в Чорному морі.

«Київ сподівається, що його Bayraktar TB2 можуть зробити з російськими військовими кораблями те, що азербайджанські зробили з вірменськими танками», - підсумували.

Поделиться в соц. сетях: