Лідери обох країн також обговорили довгострокову підтримку України з боку Великої Британії.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, який прибув до Києва у суботу, 9 квітня, представив президентові Володимиру Зеленському новий пакет фінансової та військової допомоги. Про це з посиланням на речника британського уряду повідомляє ВВС.

Наголошується, що візит мав на меті "продемонструвати солідарність" з українським народом, однак є й більш практичні теми для обговорення.

 

"Прем'єр-міністр поїхав в Україну, щоб зустрітися з президентом Зеленським особисто та продемонструвати солідарність з українським народом. Вони обговорять довгострокову підтримку України з боку Великої Британії, а прем'єр-міністр надасть (Зеленському) новий пакет фінансової та військової допомоги", - йдеться у заяві.

 

У свою чергу глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив у Telegram, що візит Джонсона не був спонтанним.

 

"Я регулярно спілкуюся з радником Джонсона з безпеки Стівеном Лавгроувом і радником з міжнародних справ Девідом Кворрі, тому цей візит не був спонтанним. Чекати на результати недовго", - написав Єрмак, додавши, що вже зараз може сказати, що Україна стане ще сильнішою.

 

Згодом Джонсон також прокоментував результати візиту.


"Сьогодні я зустрівся зі своїм другом президентом Володимиром Зеленським у Києві, щоб продемонструвати нашу тверду підтримку народу України. Ми створюємо новий пакет фінансової та військової допомоги, який є свідченням нашої відданості боротьбі його країни проти варварської кампанії Росії", - написав Джонсон у Twitter.

 

 

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що до Києва з неоголошеним візитом прибув Борис Джонсон.

А напередодні Джонсон пообіцяв, що Україна отримає зброю на 100 млн фунтів. Зокрема, ЗСУ отримають зенітні установки Starstreak, 800 протитанкових ракет та інші високоточні боєприпаси.

Поделиться в соц. сетях: