У Центрвиборчкомі стверджують, що член Комісії Віталій Грень не позбувся однієї зі своїх компаній під час перебування на посаді.

Заступник голови Центральної виборчої комісії Віталій Плукар вніс подання президенту Володимиру Зеленському про звільнення члена Комісії Віталія Греня. Про це в п'ятницю, 7 травня, повідомило видання LB.ua з посиланням на джерела в ЦВК.

Зазначається, що причиною такого рішення стало те, що Грень не позбувся однієї зі своїх компаній під час перебування на посаді члена ЦВК.

"З цього приводу є рішення суду. Навіть апеляція пройшла - рішення суду першої інстанції залишено чинним. Тепер, згідно із законом, має бути подання голови ЦВК на президента з подальшим звільненням пана Греня з посади члена ЦВК", - розповів співрозмовник видання.

За даними LB.ua, подання голові держави вніс Плукар, оскільки голова ЦВК Ігор Діденко перебуває у відпустці.

Тепер, відповідно до закону про ЦВК, за наявності підстав президент у 30-денний термін вносить до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена Комісії.

Водночас, інформує видання, Грень у четвер подав позов до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою заборонити керівництву ЦВК вносити подання про дострокове звільнення його з посади. В ОАСК поки вирішують, чи є правові підстави для вжиття заходів забезпечення позову.

Поделиться в соц. сетях: