У Лондоні буде відкрито Офіс координаційного центру. Наступного року відбудеться конференція, присвячена відновленню України.

Лондон має намір стати лідером у відновленні повоєнної української економіки. Наступного року Велика Британія проведе конференцію, присвячену відновленню України. Про це заявила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, повідомляє у понеділок, 4 липня, Reuters.

Вона зазначила, що Британія працює з Україною та іншими країнами над проведенням конференції щодо відновлення країни наступного року. Члени британського уряду також мають намір увійти до наглядової ради, щоб допомогти координувати дії України та її союзників щодо відновлення. Офіс координаційного центру буде відкрито у Лондоні.

"Ми лідируємо в підтримці України під час війни і продовжуватимемо лідирувати в підтримці плану відновлення та розвитку країни", - заявила Трасс.

З її слів, відновлення України після агресивної війни Росії стане символом влади демократії над автократією. Згуртовані інвестиції мають показати президенту Росії Володимиру Путіну, що його спроби знищити Україну лише створили сильнішу та більш процвітаючу націю.

Поделиться в соц. сетях: