Радник глави Офісу президента Олексій Арестович пояснив, чому оборона Лисичанська та Сєвєродонецька є успішною військовою операцією.

Радник глави Офісу президента (ОП) Олексій Арестович заявив, що оборона Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації - успішна військова операція.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі в понеділок, 4 липня.

"Її головними завданнями були: скувати основні сили противника, завдати їм втрат, виграти час для постачання західного озброєння та вдосконалення другої лінії оборони, створити умови для наших наступальних дій на інших ділянках фронту", - розповів представник ОП.

Арестович наголосив, що наразі виконано всі завдання операції. Зокрема, на Донбас прибули Himars, Росія зазнала великих втрат в особовому складі, а друга лінія оборони зараз готова. Крім того, ЗСУ веде контрнаступальні дії на трьох ділянках фронту: під Вугледаром, на Запорізькому та Херсонському напрямках.

РФ, у свою чергу, теж веде наступ на трьох ділянках - Харків, Ізюм, Бахмут.

"Місяць тому ми вели на одному-двох, а вони, на п'яти. Одне з головних досягнень цієї операції - це зламаний червоноармійський стереотип "жодного кроку назад", який вісім років за інерцією тяжів над нашою військовою думкою і коштував нам і Іловайська, і падіння ДАПу, 32-го блокпоста", - зазначив Арестович.

За словами радника голови ОП, російська армія зазнала втрат, які роблять безглуздими будь-які досягнення.

"Взявши районний центр, втратили перспективу перемоги у війні. Лисичанськ ми повернемо", - резюмував він.

Поделиться в соц. сетях: