Продаж квитків уже відкрито, але придбати проїзний документ можна лише в касах на вокзалах.
 

Укрзалізниця в співпраці з Угорською державною залізницею (MAV) відновлює курсування пасажирського поїзда №33/34 Мукачево–Будапешт. Поїзд почне ходити з 2 листопада через Чоп і Захонь, повідомляє прес-служба українського держпідприємства.
 
"Поїзд щодня відправлятиметься з Мукачева о 12:30, у Будапешт прибуватиме о 18:37. З Будапешта поїзд вирушатиме о 7:23 і прибуватиме в Мукачево о 15:30", - йдеться в повідомленні.
 
Відзначається, що квиток можна придбати лише в касах вокзалів.
 
Громадянам України треба мати біометричний паспорт, медичне страхування, яке є дійсним для території Європи, і гроші. А також від пасажирів вимагатимуть український чи угорський COVID-сертифікат про вакцинацію (разом із громадянами, які мають сертифікат, без обмежень можуть в'їжджати діти до 18 років).
 
У разі відсутності сертифіката треба не пізніше 72 годин на момент в'їзду зробити ПЛР-тест. Його результат має бути негативним.
 
До цього стало відомо, що УЗ відновила курсування поїзда Київ–Варшава через півтора року.
 
А ще раніше повідомлялося, що Укрзалізниця відновила сполучення з п'ятьма країнами Європи. Квитки на міжнародні рейси можна придбати в залізничних касах.

Поделиться в соц. сетях: