У зв’язку з карантинними обмеженнями Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно.

Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

"Реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, Укрзалізниця з 00 год. 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що для пасажирів, які придбали квитки раніше, Укрзалізниця разом із Міністерством інфраструктури України опрацьовує механізм, який дасть змогу пасажирам безпечно дістатися місць призначення.

"Водночас Укрзалізниця розширює можливості для повернення квитків: пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть зручно та безпечно повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого", - зазначається в повідомленні.

Також зауважують, що 24 – 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом. У продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож. А пасажирам, які планують поїздки в гори, пропонуються альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Зокрема, нагадується про подовження курсування швидкісного "Лижного експресу" № 745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.

В Івано-Франківській області запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки. З 26 лютого буде заборонена посадка та висадка пасажирів.

22 лютого в області було розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Госпіталь повністю готовий для прийому хворих.

Поделиться в соц. сетях: