Кабінет міністрів України на засіданні у середу встановив механізм індексації аліментів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України, передає УНН.

"Сьогодні на черговому засіданні Кабінет Міністрів України встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем, зокрема, проведення індексації з наступного року після визначення розміру аліментів", - повідомили у пресслужбі.

Крім того, за інформацією Мінсоцполітики, рішенням уряду уточнено окремі положення Порядку проведення індексації грошових доходів населення, якими передбачається врегулювати питання нарахування індексації:

– грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби;

– грошових доходів у разі їх підвищення не з 1 числа місяця, пропорційно часу, відпрацьованому до та після підвищення доходів.

Відповідно до закону №831-IX, що вступив у дію у вересні 2020 року, в Україні проводитимуть індексацію розміру аліментів на щорічній основі. Індексація аліментів проводиться починаючи з другого року після визначення розміру аліментів.
 

Поделиться в соц. сетях: