Уряд України продовжить дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсиій для регіонів, які після 1 жовтня опиняться в "червоній" зоні.

Про це, як повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Як зазначила Лазебна, соціальні норми для розрахунку субсидії на окремі види послуг, які були введені навесні минулого року, будуть збережені й в наступному опалювальному сезоні для жителів тих регіонів, які опиняться в "червоній зоні" карантину.

"Навесні 2020 року, коли країна закрилася на карантин, були збільшені на 50% нормативи на житлово-комунальні послуги, зокрема, на електроенергію, газ для приготування їжі, підігрів води, адже люди перебували вдома, відповідно, витрачали більше цих ресурсів, а їхні доходи при цьому знизилися", - зазначила міністр.

За її словами, попри те, що зараз вся Україна знаходиться в "зеленій зоні", а доходи людей почали зростати, уряд передбачив продовження дії цього компенсаторного заходу для тих регіонів, які з початком опалювального сезону опиняться в "червоній зоні" у разі нової хвилі коронавірусу.

"Ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не завершилася, по всьому світу йдуть нові спалахи. І в разі чергової хвилі жителі регіонів, які опиняться в "червоній зоні", автоматично отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативів при наданні житлових субсидій", - підкреслила міністр.

Поделиться в соц. сетях: