Кабінет міністрів України перед новим навчальним роком виділить допомогу малозабезпеченим багатодітним сім'ям.

Вони отримають по 2 тис. грн на дитину. Про це повідомив прессекретар Президента України Сергій Никифоров під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

“За ініціативою Володимира Зеленського уряд готує постанову до 1 вересня про виділення допомоги малозабезпеченим багатодітним сім’ям. Зрозуміло, що таким сім’ям готувати дітей до 1 вересня найскладніше, тому щоб полегшити їм підготовку до початку навчального року уряд готовий виділити по 2 тис. грн на дитину”, — розповів Никифоров.

За його словами, планується виділення близько 300 млн грн на 150 тис. дітей.

“Постанова проходить останні узгодження, але вона повинна з’явитися дуже швидко, щоб гроші були вже в наступному місяці”, — сказав Никифоров.

Держбюджет передбачає збільшення прожиткового мінімуму в Україні від 1 липня, тому низку соціальних виплат перерахують. Так, для працездатних українців він становитиме 2 тис. 379 грн.

Прожитковий мінімум — це сума вартості набору продуктів харчування, достатнього для забезпечення повноцінного функціонування організму людини і збереження її здоров’я, та вартості непродовольчих товарів і послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості на мінімальному рівні.

Поделиться в соц. сетях: