ПрАТ «Миронівський завод з виготовлення круп та комбікормів» передав харчові продукти лікарням, що розташовані на території Київської області. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає УНН.

Про відповідну допомогу МХП попросили у Департаменті охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

«На таке прохання Олександр Жукотанський (голова правління ПрАТ «Миронівський завод з виготовлення круп та комбікормів») відреагував терміновою допомогою. Щоб зв'язатись з кожним медичним закладом та організувати процес доставки, залучив депутата Київської обласної ради Дмитро Жукотанський», - уточнили в МХП.

Тож, два тижні тому, 16 травня, чотирнадцять медичних комунальних закладів Київської області отримали сумарно 5 тонн курей, 1,4 тонни вівсяної крупи та 400 л олії виробництва МЗВКК.

«Дякуємо лікарям за їхню працю, самовіддачу та турботу про людей. Допомога в цей непростий для країни час вкрай важлива. Ми ж на варті її продовольчої безпеки», - заявили в МХП.

Нещодавно благодійний фонд “МХП-Громаді” виділив 65 тис. грн на реконструкцію артезіанської свердловини у селі Новоставці, що на Хмельниччині.

МХП — провідний виробник курячого м’яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів (“Наша Ряба”). Засновник компанії — Юрій Косюк.

Поделиться в соц. сетях: