Якщо зараз Мінагрополітики буде відмовлятися від державних підприємств і залишиться відірваним від реального стану сільського господарства, то сенсу у його відновленні не буде.

І це проблеми міністра економіки Ігоря Петрашка і міністр аграрної політики Роман Лещенко. Таку думку в коментарі УНН висловив економічний експерт Олександр Охріменко.

“Потрібні радикальні зміни в Уряді в цих сферах. Тому що зараз, якщо ми просто відокремимо Мінагрополітики, це не допоможе ні фермерам, ні аграрному сектору. Вони просто змінять вивіску в департаменті й замість нього буде міністр — все! Всі проблеми, які на сьогоднішній момент існують в нашій економіці та сільському господарстві вирішуються радикальною перебудовою принципів роботи. У нас відбувається ситуація, коли замість того, щоб допомагати економіці, вони займаються розв’язанням якихось політичних проблем”, — зазначив Охріменко.

За словами економічного експерта, у роботі Мінекономіки та Мінагрополітики простежується деградація.

“Вони — яскравий приклад того, як не повинно бути. На сьогоднішній момент і міністр агрополітики, і міністр економіки не справляються”, — підсумував він.

Нагадаємо, міністра економіки Ігоря Петрашка цього тижня чекають у профільному комітеті ВРУ для звіту про зроблене за рік. За його результатами комітет вирішить, наскільки ефективною була робота Мінекономіки.

Також нагадаємо, що на думку політолога Віталія Бали, ймовірними кандидатами на звільнення серед членів Кабінету міністрів є міністр економіки Ігор Петрашко, міністр інфраструктури Владислав Криклій та віце-прем’єр-міністр України — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...