Дисциплінарний комітет Федерації хокею України дискваліфікував хокеїста Оґанджаняна Артура Ваґейовича терміном на один рік. Про це інформує УНН з посиланням на ФХУ.

Перебуваючи на контракті з хокейним клубом “Сокіл”, Оґанджанян самовільно залишив лави київського клубу в грудні минулого року і оголосив, що переходить в новоутворену однойменну команду з неофіційного турніру з назвою “суперліга”, за яку вже встиг дебютувати.

Контракт із ГО “Хокейний клуб “Сокіл” Оґанджанян підписав 1 серпня 2021 року і його термін спливає лише 23 квітня 2023-го. ХК “Сокіл” звернувся в ФХУ з офіційною заявою щодо порушення гравцем умов чинного контракту. Сам хокеїст вимогу ДК ФХУ надати пояснення щодо інциденту проігнорував.

Вивчивши всі матеріали справи, керуючись статтею 60 розділу 8 Дисциплінарного кодексу, пунктом 9 частини 2 статті 30 розділу ХІІ статуту Федерації, ДК ФХУ застосував до гравця команди “Сокіл” Оґанджаняна Артура Ваґейовича дисциплінарну санкцію у вигляді позбавлення права участі в усіх офіційних спортивних заходах з хокею з шайбою, що проводяться під юрисдикцією Федерації, незалежно від зміни команди, посади, тощо на 12 (дванадцять) місяців — півроку за те, що вів переговори попри чинний контракт, ще шість місяців за порушення угоди.

Зауважимо, що також прийняте рішення щодо сплати Оґанджаняном максимально передбаченого для таких випадків грошового штрафу в розмірі 10 000 гривень.

Поделиться в соц. сетях: