Зірка тенісу Новак Джокович підтвердив, що він не братиме участі у Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу і буде депортований, заявивши, що він “вкрай розчарований рішенням суду” після того, як судді одностайно погодилися з тим, що його віза може бути анульована, пише УНН з посиланням на Daily Mail Australia.

20-кратний чемпіон турнірів Великого шолома виступив із короткою заявою невдовзі після того, як було оголошено, що він програв справу у Федеральному суді Австралії, незадовго до 18:00 у неділю.

Суперзірка тенісу сказав, що він “вкрай розчарований” рішенням суду, і сказав, що йому потрібен певний час, щоб відпочити та відновити сили.

16 січня зірка тенісу Новак Джокович програв у суді останню спробу залишитися в Австралії і може бути депортований.

Джокович тепер не може захистити свій титул на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open) у Мельбурні. У понеділок він мав зіграти свій перший матч.

Джокович не щеплений від COVID-19, і його віза була анульована, коли він прибув до Австралії 6 січня після питань про звільнення від вакцинації, яке дозволило б йому в'їхати.

Проте в понеділок суддя скасував це рішення і розпорядився відпустити гравця з імміграційного центру для утримання під вартою.

14 січня Австралія знову анулювала візу зірки тенісу Новака Джоковича, цього разу з "міркувань щодо здоров'я та добробуту".

Джокович зупинився в готелі для затриманих іммігрантів у Мельбурні, там же, куди його було доставлено після того, як його візу було вперше анульовано після його прибуття 6 січня.

Поделиться в соц. сетях: