Обов'язковими умовами для видачі перепустки є проходження особами дактилоскопічної реєстрації, фотографування і перевірки особистих засобів зв'язку.

Сепаратисти на Донбасі вводять нову дозвільну процедуру на виїзд осіб з тимчасово окупованих територій. Про це повідомляє прес-служба української делегації в ТКГ у Facebook в четвер, 4 березня.

Зазначено, що перетин лінії розмежування при виїзді (виході) фізичних осіб і транспортних засобів буде здійснюватися за наявності перепустки, оформленої "органами внутрішніх справ ДНР". Вона буде видаватися особам, які досягли 18-річного віку, безкоштовно терміном на півроку. Обов'язковими умовами для видачі такої перепустки є проходження особами дактилоскопічної реєстрації, фотографування і перевірки особистих засобів зв'язку заявників.

Разом з тим, для перетину КПВВ на авто перепустка також повинна оформлятися і на цей транспортний засіб. Розгляд заяв на отримання перепусток "органами внутрішніх справ ДНР" проводиться протягом 15 діб від дати клопотання (в екстрених випадках - протягом доби).

При в'їзді (вході) через лінію розмежування фізичної особи, якій раніше не оформлялася перепустка для виїзду (виходу) або термін її дії закінчився, на тимчасовому пункті контролю "посадовими особами ОВС" буде проводитися перевірка засобів зв'язку (мобільний телефон), обов'язкова "державна" дактилоскопічна реєстрація та фотографування фізичної особи.

Такий механізм планують ввести в "ДНР", але не відкидається, що і в "ЛНР", попередили в ТКГ.

"Це спричинить подальшу ізоляцію жителів ТОТ від території України, яка контролюється урядом, і зараз реалізується під виглядом протидії поширення нової коронавірусної інфекції", - йдеться в повідомленні.

Поделиться в соц. сетях: