Колаборант родом з Макіївки Кирило Дегтярьов, що входить до лав окупаційних сил, вирішив поскаржитися на затримку виплат в TikTok і допоміг ідентифікувати інших злочинців.

У своєму відео Дегтярьов стверджує, що пробув на фронті 10 місяців, але так і не отримав обіцяних грошей. Тому військовий приїхав розбиратися у Владикавказ.

Як пише OSINT-дослідник Іраклі Комахідзе, на задньому плані чітко видно, що відео справді знято біля місця дислокації в/ч 20634.

Потім були встановлені й інші дані окупанта. Наприклад, відомо, що він – лейтенант, його позивний - "Нідзя", загарбник активний у Telegram і Tiktok.

"Дегтярьов оформив контракт "дистанційно" у червні-липні 2022 року, перебуваючи у зоні бойових дій в Україні. Достовірно відомо, що Владикавказька дивізія, як і інші з'єднання ПВО, зазнали серйозних втрат (більше 30% безповоротних) і їх почали доукомплектовувати всіма поспіль, в тому числі вихідцями з Донбасу. Але його, як і багатьох інших, тупо на*бали", - пише Комахідзе.

Окупант скаржиться, що командування його кинуло на гроші

Проте на цьому історія не закінчилася. Шляхом OSINT-дослідження також ідентифіковано його "бойових товаришів".  

На одному з фото в соцмережах Дегтярьов позував на тлі вантажівки з іншими бойовиками - Олексієм Івановим і Олександром Александровим з Макіївки, а також Юрієм Третьяковим з Красноярського краю.

 

t.me/OSINTGeorgia

t.me/OSINTGeorgia