У навчаннях взяли участь підрозділи радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони, хімзахисту, розрахунки безпілотної авіації, протитанкові і снайперські підрозділи.

З'єднання російської 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу (ЮВО), що дислокуються на Північному Кавказі, провели навчання в Криму на полігоні Опук, пише Интерфакс.

За навчаннями спостерігав командувач військами ЮВО генерал армії Олександр Дворніков. Він зазначив "ефективність нешаблонних підходів під час формування тактичних груп під конкретні завдання".

Вогневе містечко було обладнано мішенями для танків, бойових машин піхоти, бронетранспортерів, артилерійських знарядь, самохідних артустановок, реактивних систем залпового вогню і стрілецького озброєння від автомата до гранатомета.

Росіяни також перевірили на полігоні практичні навички операторів протитанкових керованих комплексів Фагот і Хризантема.

Залучалися підрозділи радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони, хімзахисту, інженерних військ, розрахунки безпілотної авіації, протитанкові і снайперські підрозділи.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...