Партнери з Євросоюзу передали реагент, що дозволяє знаходити на місці злочину плями крові, а також потужні портативні освітлювачі.

Європейські партнери передали криміналістам Донецької області обладнання для виявлення та збору доказів. Міжнародна технічна допомога покращить ефективність кримінальних розслідувань, повідомляє прес-служба поліції регіону.

"Відділи криміналістичного забезпечення є ключовими суб'єктами при огляді місця події. Нове обладнання дозволить криміналістам поліпшити процеси виявлення, збору і транспортування доказів відповідно до кращих європейських практик", - йдеться в повідомленні.

Так, зокрема, українські поліцейські отримали новий високочутливий реагент, що дозволяє виявляти на місці злочину плями крові, які були змиті, витерті або невидимі для неозброєного ока.

При цьому реагент не змінює характеристики крові і ДНК, що дозволяє використовувати зразки для подальшого дослідження. Цей препарат є незамінним при розслідуванні резонансних тяжких злочинів, наголосили в прес-службі.

Крім цього, європейські партнери передали потужні портативні освітлювальні прилади, які дають видимість до 250 метрів, і інше сучасне обладнання.

Поделиться в соц. сетях: