Делегація Венеціанської комісії наступного місяця прибуде в Україну, аби обговорити законопроект.

Проект закону про державну політику перехідного періоду для Криму і Донбасу передали на розгляд Венеціанської комісії. Про це повідомила радник віце-прем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Юна Потьомкіна, інформує телеканал Дім у суботу, 7 серпня.

"Крім розгляду в парламенті, дуже важливий момент: ми подали цей законопроект на розгляд Венеціанської комісії. І це вкрай важливо. Тому що норми, які у нас прописані в законопроекті, досить нові, нестандартні для українського правового поля. Тому мати подібного роду експертизу - теж посилення проекту", - відзначила Потьомкіна.

Також вона анонсувала візит делегації "Венеціанки" в Україну, під час якого має відбутися обговорення згаданого документа.

"У вересні ми очікуємо першу комунікацію з Венеціанською комісією, делегацією, яка приїде сюди для детальної комунікації щодо нашого законопроекту. І з 1 по 10 жовтня буде засідання Венеціанської комісії, після якого ми очікуємо вже офіційного рішення щодо нашого законопроекту", - уточнила радник міністра.

 

Потьомкіна підкреслила, що цей документ "задає певний тон, певні напрями для подальшого пакета законодавчих актів про перехідний період". А над законами, які регулюють ступінь відповідальності за ті чи інші правопорушення, за словами Потьомкіної, робота й далі триватиме.

Поделиться в соц. сетях: