Представники німецького парламенту відвідали зруйноване селище Широкине, щоб побачити наслідки війни.

Депутати Бундестагу на чолі зі співголовою партії Союз90/Зелені Робертом Габеком у вівторок, 25 травня, відвідали район проведення операції Об'єднаних сил, йдеться на сторінці ООС у Facebook.Відзначається, що депутати прибули на Донбас з метою ознайомлення з поточною політикою безпеки й оперативною ситуацією в районі проведення ООС, зокрема поблизу великих міст, у яких проживає цивільне населення і зосереджені об'єкти промисловості.

Іноземних гостей супроводжували заступник командувача ОС генерал-майор Едуард Москальов і директор першого територіального департаменту МЗС України Василь Химинець.

"Німецька делегація відвідала зруйноване селище Широкине, щоб на власні очі побачити наслідки "русского мира". Через збройну агресію РФ жителі курортного населеного пункту біля моря, поблизу Маріуполя, залишили свої будинки і не можуть повернутися до своїх домівок", - зазначено в повідомленні.

Під час візиту в Широкине депутат Європарламенту і член комітету закордонних справ ЄС Віола фон Крамон-Таубадель заявила, що лідери країн ЄС повинні колективно обміркувати, як ефективно допомагати Україні, а саме як надати Києву оборонну зброю.

 

 

Поделиться в соц. сетях: