Анн Лінде їде в Україну вже вдруге з початку року. Темами її візиту стануть Донбас, діяльність СММ ОБСЄ і свобода судноплавства в Азовському і Чорному морях.

Діюча голова ОБСЄ Анн Лінде їде в Україну вдруге з початку року. Про це повідомляє МЗС України в суботу, 12 червня.

Лінде відвідає Україну з робочим візитом 13-15 червня на запрошення міністра Дмитра Кулеби.

Ключовими темами переговорів стануть ситуація на тимчасово окупованих територіях України, зусилля щодо політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, свобода судноплавства в Азовському і Чорному морях.

Також міністри приділять особливу увагу крокам для розвитку політичного діалогу України та Швеції, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій, зміцненню взаємодії в міжнародних організаціях, активізації співпраці в культурній та гуманітарній сферах.

Крім того, Анн Лінде і Дмитро Кулеба відвідають зону проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі.

Нагадаємо, що раніше в ОБСЄ заявили про зниження напруженості на Донбасі. Кількість порушень режиму припинення вогню на лінії зіткнення на сході України за останні тижні знизилася, заявили в ОБСЄ.

Також в ОБСЄ повідомили, скільки дітей стали жертвами війни на Донбасі. Глава української місії ОБСЄ закликав РФ затвердити попередньо обумовлений план з розмінування 19 районів на Донбасі.

Поделиться в соц. сетях: