Бізнесмен обіцяє відновити роботу Азовсталі та ММК імені Ілліча, а також допомогти відбудувати саме місто.

Бізнесмен Рінат Ахметов має намір відбудувати металургійні заводи Маріуполя та допомогти відновити зруйноване російськими окупантами місто, повідомляє Reuters.

"Моя мета - повернутися в український Маріуполь та реалізувати наші плани, щоб маріупольська сталь як і раніше конкурувала на світових ринках. Я впевнений, що у повоєнному відновленні України СКМ як найбільший приватний бізнес країни відіграватиме ключову роль", - сказав Ахметов.

Він зазначив, що Маріуполь – це світова трагедія та світовий приклад героїзму.

"Для мене Маріуполь був, є і буде завжди українським. Я вірю, що героїзм наших воїнів захистить місто. Хоча розумію, як їм тяжко", - сказав бізнесмен.

Ахметов додав, що вірить у перемогу України у війні та в успішне відновлення економіки країни.

"Нам однозначно буде потрібна безпрецедентна міжнародна програма відновлення - План Маршала для України. Упевнений, що після перемоги нашої країни у цій війні, ми всі разом відновимо вільну, європейську, демократичну та успішну Україну", - підсумував власник СКМ.

Зазначимо, що через бомбардування Маріуполя припинили роботу Азовсталь та ММК імені Ілліча, які становлять до 40% потужностей української металургії.

Саме місто зруйноване приблизно на 90% і досі повністю не захоплене окупантами.

Поделиться в соц. сетях: