Ні для кого не секрет, що в новорічну ніч селебріті можуть максимально багато заробити грошей.

Так, вони жертвують святкуванням з сім'єю, проте дарують гарний настрій українцям.

Вєрка Сердючка

Нестримна артистка української естради, улюблениця мільйонів слухачів і глядачів Вєрка Сердючка бере за 45 хвилин виступу 25 тисяч євро (770 тисяч гривень). Так, вартість "Я твоя майская роза, я ведь только с морозаааа" немаленька, зате повністю себе виправдовує. Ну, яке свято може бути без її пісень і зірки на голові?

Оля Полякова

Королева ночі Оля Полякова, як і Вєрка Сердючка за 45 хвилин запальних танців в яскравих і сексуальних костюмах бере 770 тисяч гривень. Але, якщо ви не уявляєте святкування Нового року без "Шлепали шлепки, мои пятки" або "Я - королева ночи сегодня точно", "Эй, секундочку, не выключайте музычку, я не натанцевалась, не натанцевалась", тоді вартість її корпоративу виправдана.

MONATIK

Відзначимо, що Діма Монатік бере набагато більше, ніж інші зірки. Його виступ коштує понад 1 мільйон гривень. Дозволити собі таку розкіш, звичайно, можуть не всі.

Надя Дорофєєва

Співачка Надя Дорофєєва, яка нещодавно покинула групу "Время и Стекло" і пішла в сольне плавання, готова виступити на корпоративі всього за 20 тисяч доларів (545 тисяч гривень). Натомість ви отримаєте гарний настрій, почуєте справжні хіти і насолодитеся красивим шоу. 

MOZGI

Вартість виступу групи MOZGI така ж, як і у Наді Дорофєєвої. Вони зроблять ваш вечір особливим і незабутнім. Цікаво, що дружина лідера групи Потапа, Настя Каменських, здається, поки не готова заявити про вартість корпоративу, бо цін в мережі на її виступи поки немає.

 

Поделиться в соц. сетях: