Російська актриса Катерина Ковальчук, яка стала популярною після ролі в серіалі "Кріпосна", підтвердила роман з коміком Гаріком Харламовим.

Закохані з'явилися разом на відкритті мережі ресторанів HOT DOG Bulldog. За даними видання, вони не ховалися від сторонніх очей, а навіть навпаки - разом фотографувалися і спілкувалися з шанувальниками.

Ковальчук зустрічається з Харламовим / instagram.com/katerinakovalchyk

Ковальчук зустрічається з Харламовим / instagram.com/katerinakovalchyk

Нагадаємо, Гарік Харламов був одружений на актрисі, зірці "Інтернів" Христині Асмус. У парі у них народилася дочка Анастасія. Через вісім років шлюбу шоумен вирішив розлучитися з дружиною, бо розлюбив її. Чутки про його роман з Ковальчук з'явилися після прем'єри серіалу "Гусар", де вони обидва знімалися. 

Хто така Катерина Ковальчук

Катерина Ковальчук - російська актриса театру і кіно. Свої перші кроки в кіно зробила в Голлівуді, зігравши головну роль в короткометражному фільмі "Рядовий" 2015 року. В українському серіалі "Кріпосна" вона зіграла роль кріпосної Катерини Вербицької. 

Хто такий Гарік Харламов

Гарік Харламов - російський комедійний актор, шоумен, співак і телеведучий, найбільш відомий під псевдонімом Гарік "Бульдог" Харламов. Також він є президентом телепроекту Comedy Club, ведучим реаліті-шоу "Офіс", програми "Три мавпи", гумористичних проектів "Бульдог-шоу" і "ХБ".

Поделиться в соц. сетях: