Музикант помер у своєму будинку в Австралії, де прожив 45 років. Алан Ланкастер якийсь час страждав від розсіяного склерозу.

Засновник культового британського рок-гурту Status Quo Алан Ланкастер помер у віці 72 років. Про це повідомив близький друг музиканта Крейг Беннет на своїй сторінці в Facebook 26 вересня.

Музикант помер у своєму будинку в Австралії, де прожив 45 років. Беннетт розповів, що Ланкастер якийсь час страждав від розсіяного склерозу.

"Я убитий горем, оголосивши про смерть Алана Ланкастера, британського короля музики, бога гітари і члена-засновника культового гурту Status Quo", - йдеться в повідомленні музиканта.

Status Quo - британський рок-гурт, заснований бас-гітаристом Аланом Ланкастером і гітаристом Френсісом Россі в 1962 році в Лондоні. Гурт грав у стилі рок-н-рол з елементами ритм-енд-блюзу і бугі-вугі.

Getty

З 2005 є рекордсменом Великобританії за кількістю синглів, які входили в офіційний чарт. 22 сингли гурту входили в британську "десятку". Загальносвітовий тираж усіх платівок Status Quo до 2008 року склав 118 мільйонів.

Поделиться в соц. сетях: