Майкл Несміт у The Monkees співав і був соло-гітаристом, був автором багатьох пісень колективу.

У США у віці 78 років помер вокаліст та гітарист поп-рок-гурту The Monkees Майкл Несміт. Про це у п'ятницю, 10 грудня, пише TMZ.

Музикант помер у себе вдома серед сім'ї. Рідні Несміта повідомили, що смерть сталася з природних причин.

"З безмежною любов'ю ми оголошуємо, що Майкл Несміт помер сьогодні вранці у своєму будинку, в оточенні сім'ї, мирно, з природних причин", - повідомили рідні музиканта.

Несміт був відомий як учасник гурту The Monkees. Він був автором таких пісень, як Mary, Mary, Circle Sky, Listen to the Band, The Girl I Knew Somewhere.

Пік популярності квартету припав на кінець 60-х років минулого століття. Багато хто вважає, що The Monkees був створений, щоб затьмарити популярність The Beatles у Сполучених Штатах.

Найвідоміші пісні гурту - "LastTrain to Clarksville" та "I'm a Believer", остання в 1966 році сім тижнів знаходилася в чарті Billboard Hot 100 і стала в 2000-х однією з великих музичних тем анімаційного фільму "Шрек", що повернуло колишню популярність гурту.

The Monkees - американський поп-рок-квартет, який виступав із 1966 до 1971 року. Після розпаду в 1971 році група кілька разів возз'єднувалася в 1980-х, 1990-х, 2000-х та 2010-х роках.

 

 

Поделиться в соц. сетях: