За свою кар'єру американський актор Арт Метран виконав понад 30 ролей у фільмах і серіалах.

У США помер 84-річний Арт Метран, якого шанувальники серії комедій "Поліцейська академія" знають за роллю офіцера Ерні Маузера. Про це в четвер, 9 вересня, повідомляє The Hollywood Reporter.

Видання з посиланням на його сина пише, що смерть наступила в результаті природних причин в середу, в його будинку у Флориді.

"Я втратив кращого друга, наставника, батька", - сказа син актора.

Гаррі Метран зазначив, що ніколи не зустрічав людини, яка зіткнулася б в житті з такою великою кількістю негараздів, як його батько.

Метран був відомий за роллю лейтенанта Маузера в другій і третій частинах комедії "Поліцейська академія", а також в однойменному серіалі 1997-1998 років.

Також він зіграв у фільмі 1969 року "Загнаних коней пристрілюють, чи не так?", В серіалі "Старські і Хатч" (1975-1979), серіалі "Острів фантазій" (1977-1984).

Кінокар'єра Арта Метрана фактично обірвалася після того, як у вересні 1989 року він, займаючись  домашніми справами, невдало впав зі сходів і отримав серйозну травму спинного мозку.

Якийсь час актор був повністю паралізований, проте пізніше зміг відновити здатність керувати руками і почав пересуватися за допомогою милиць. Згодом Метран взяв участь у створенні серіалу "Мисливець" (1991) і фільмів "Іграшки" (1992), "Вбивство в думках" (1997), "Захоплення Стелли" (1998) і "Хороша порада" (2001).

Поделиться в соц. сетях: