Українська актриса, зірка серіалу "Кріпосна" і екс-холостячка Ксенія Мішина вперше назвала причину розставання з Олександром Еллертом.

В інтерв'ю програмі "Світське життя" Мішина зізналася, що в них були чудові, яскраві, позитивні стосунки, однак були й мінуси.

"Різні сторони кожної людини, які повинні притертися, знайти щось спільне... І ми намагалися це зробити, але нажаль цього не вийшло. У нас були і сварки, постійні емоційні сплески. І я розуміла, що це занадто і так не можна. Я відчувала в цьому себе дуже погано. І цей постійний біль - його витримувати дуже складно", - розповіла екс-холостячка.

Мішина зазначила, що саме вона була ініціатором остаточного розриву з Еллертом.

"Я зрозуміла, що просто не можу більше існувати в цих стосунках, що мені дуже боляче і неприємно, і я просто не знаю, як це вирішити. Йому теж складно й боляче, і він теж не знає, як це розрулити. І прийняти таке рішення, мені здається, було правильно", - сказала акторка. Вона додала, що поки не знає, як складеться доля і чи зійдуться вони знову в майбутньому, але не заперечила такий варіант.

Мішина вважає, що основні сварки відбувалися через її зайнятість на роботі.

"Я бачила велику цінність у цих стосунках. Але коли ти знаходишся в постійному стресі, воно поступово йде на ні... Жінка в постійному стресі не може довго існувати", - сказала Мішина.

 

Поделиться в соц. сетях: