Півфінал конкурсу запам'ятався яскравими дуетами учасників з українськими зірками. За підсумками виступів тренери і глядачі вибрали четвірку найталановитіших вокалістів, які боротимуться за перемогу.

У неділю, 18 квітня, відбувся грандіозний півфінал 11 сезону вокального талант-шоу Голос країни. Перезавантаження.

Глядачі та зіркові тренери обрали по одному учаснику з команди, який боротиметься за перемогу в суперфіналі проекту.

Вперше в історії Голосу країни прямий ефір був присвячений українським хітам: вокалістам випав шанс заспівати в дуеті з відомими українськими виконавцями.

Так, учасник команди MONATIK Тема Паучек заспівав Два вікна разом з Гайтаною, а KOLA запалила на сцені з The Hardkiss під хіт Make-Up.

 

 

Потім тренер та учасники його команди разом виконали Мріяти не шкідливо.

 

Під час голосування MONATIK віддав 51% Тьомі і 49% KOLA. Від глядачів вокалісти отримали 52% і 48% відповідно. У підсумку, в суперфінал пройшов Тьома Паучек.

 

 

Другою за місце в суперфіналі боролася команда Тіни Кароль. Юлія Тимочко заспівала хіт Плакала з групою KAZKA, а Катерина Гладій у дуеті з лідером колективу Друга ріка Валерієм Харчишиним виконала композицію Так мало тут тебе.

 

 

Також Кароль і її підопічні зворушили загальним номером на пісню Ти відпусти.

 

Під час голосування Тіна віддала Тимочко всі 100%. Від глядачів Юлія отримала 41%, а Катерина Гладій - 59%. У підсумку, в суперфінал потрапила Юлія Тимочко.

 

 

Третьою підкорювала глядачів команда Наді Дорофєєвої (DOROFEEVA). Епатажний Ілля Ніколаєнко заспівав П'яне сонце з ALEKSEEV, а Сергій Лазановський, якого в шоу повернули глядачі, виступив з Сергієм Бабкіним та виконав пісню Ще осінь зовсім молода.

 

 

Разом з DOROFEEVA Ніколаєнко і Лазановський виконали хіт gorit.

 

В результаті, Надя віддала 45% Іллі і 55% Сергію. Глядацьке голосування принесло Ніколаєнку 20%, а Лазановському 80%, зробивши його фіналістом проекту.

 

 

Учасниця команди Олега Винника Галина Куришко заспівала Я живая река з Євгенією Власовою. Відзначимо, що виконавиця вперше за десять років заспівала на великій сцені.

 

Останнім виступив Сергій Нейчев. Він виконав Варто чи ні в дуеті з легендою українського шоу-бізу Олександром Пономарьовим.

 

 

Разом зі своїм тренером Нейчев і Куришко переспівали Білу голубку.

 

За підсумками голосування, Винник віддав 51% Галині та 49% Сергію. Від глядачів Куришко отримала 40%, а Нейчев - 60%, ставши суперфіналістом.

 

 

Таким чином, у суперфіналі Голосу країни 11, який відбудеться 25 квітня, зустрінуться Тьома Паучек з команди MONATIK, Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль, Сергій Лазановський з команди DOROFEEVA і Сергій Нейчев з команди Олега Винника.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...