Прагнення Лурдес Леон до природності й бодіпозитиву сподобалося не всім фанатам її зіркової матері.

Співачка Мадонна опублікувала знімок зі своєю 24-річною донькою Лурдес Леон, який викликав гарячі суперечки серед фанатів.

На фото із зірковою матір'ю в ділянці пахв Лурдес виразно видне волосся. Дівчина не вперше постає на знімках з такою пікантною деталлю - і, схоже, зовсім не соромиться цього.

При цьому багатьох шанувальників співачки збентежила відверта демонстрація природності. Вони порахували, що це не тільки негарно, а й негігієнічно.

"Будь ласка, поголися", "Я намагаюся бути толерантною, доброю і не судити інших, але я не можу змиритися з неголеними пахвами", "Як огидно!" - написали деякі фоловери.

Однак знайшлися і такі, хто виступив на підтримку Леон.

"Стільки ненависті тільки через те, що вона не голить пахви. Ми ж не говоримо чоловікам, що їм потрібно голити їхні руки чи ноги", "2021 рік, а люди досі дивуються, що в жінок є волосся на тілі", "Я не розумію, чому всі сфокусувалися на волоссі на її пахвах. Це просто волосся! Це красива фотографія мами і доньки, двох прекрасних жінок" - висловилися дописувачі на захист Лурдес.

 

Відзначимо, модні бренди не бентежить любов дівчини до бодіпозитиву. Леон віддавна зарекомендувала себе як модель і не має нестачі в рекламних контрактах.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...