Прем'єра телесеріалу відбудеться у вересні. До першого сезону увійде вісім епізодів. Шоу складатиметься не менше ніж із п'яти сезонів.

Amazon представив дебютний тизер свого серіалу за Володарем перснів. Проект отримав назву Володар перснів: Персні влади (The Lord of the Rings: The Rings of Power). Прем'єру телесеріалу призначено на 2 вересня 2022 року.

Відео супроводжує жіночий голос, який розповідає історію про походження перснів влади, які дісталися різним народам Середзем'я: "Три - ельфійським владикам у підзоряній межі. Сім - для гномів, що панують у підгірному просторі. Дев'ять - смертним, яким вивірені термін і доля. І Один - Володарю на чорному престолі. У Мордорі, де віковічна темрява".

Загалом у перший сезон увійде вісім епізодів. Шоу складатиметься не менше ніж із п'яти сезонів. Відомо, що у серіалі з'являться як знайомі, так і нові персонажі. Режисером пілотної серії став Хуан Антоніо Байон.

Новий серіал буде знятий у Великій Британії. Перший сезон коштуватиме Amazon 465 млн доларів. Це зробить серіал найдорожчим із будь-коли створених.

 

 

Поделиться в соц. сетях: