Співачка перевірила ще раз паспорти і не знайшла позначки про в'їзд на територію окупованого Криму.

Українська співачка Аліна Паш вкотре спробувала виправдатися за скандал із підробленою довідкою про в'їзд до Криму після анексії півострова Росією. Вона висловилася в інтерв'ю інтернет-проекту Liroom.

Артистка заявила, що не пам'ятала, як їхала до Криму, а також додала, що йшла напролом і вирішила ризикнути на участь у Нацвідборі на Євробачення-2022, незважаючи на відмовки команди.

"Проти моєї участі в Євробаченні була чи не вся команда, яка з різних боків знаходила аргументи, чому не треба йти. Навіть розуміючи, що моя пам'ять щодо того, як я їхала до Криму, розмазана, я вирішила ризикнути і піти на конкурс, тому що Євробачення - це найкраща платформа для того, щоб це повідомлення почув світ. Я йшла напролом, сліпо сподіваючись, що не порушила правила конкурсу і в'їжджала на територію Криму правильно. Ми тоді дуже багато гастролювали в команді Ірини Білик, постійні перельоти, переїзди. В Ялту ми поїхали на весілля до подруги Ірини всім колективом: і музиканти, і бек-вокал, і танцювальний колектив... Ніхто не міг дати мені чіткої відповіді, як ми туди потрапили, бо було кілька гуртів: хтось їхав, хтось летів", - розповіла Паш.

За словами співачки, вона перевірила ще раз паспорти і не знайшла позначки про в'їзд на територію окупованого Криму.

"Я шукала хоч якісь квитки, емейли, будь-яке підтвердження. Всі свої паспорти я перевірила вздовж і поперек - жодної позначки. Звичайно, був той пост у Facebook зі скаргою на Аерофлот, і десь у глибині душі я розуміла, що є шанс, що я все ж таки влітала", - додала співачка.

Також Паш заявила, що підроблену довідку зробив Андрій Іноземцев - тодішній партнер співачки з компанії Bitanga Blood.

"Довідка - це спроба Андрія врятувати мене. Суспільне вимагало документальне підтвердження перед початком прямого ефіру, не було б довідки, мене не допустили б до виступу. Фізично довідку ми маємо отримати наступного тижня, бо запит до прикордонної служби був поданий, але відповіді ще не було... Особисто я була з головою занурена в підготовку номера, ми буквально жили в тому будинку культури напередодні конкурсу, і дала добро Андрієві це питання вирішити. Десь я розуміла, що вона може бути вирішена не зовсім чесним способом, але жадоба поділитися з українцями цією піснею в такий напружений для країни момент давала рішучості йти далі. Андрій займався довідкою, я виступила, а у понеділок розпочалося. Я повністю беру на себе відповідальність за цей крок, тому що, по суті, погодила його", - наголосила артистка.

Поделиться в соц. сетях: