Російська співачка Лоліта виступила на одному з концертів. На сцену вона вийшла в чорному боді, капронових колготках і в напівпрозорій майці з довгим рукавом. При цьому крізь таке вбрання можна розглянути фігуру 57-річної Лоліти.

Варто відзначити, що за останній час співачка значно схудла. Також вона змінила зачіску, дуже коротко підстриглася. Ще кілька років тому вона була довговолосою брюнеткою з кучерявими пасмами.

Скріншот Instagram

Скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше сама співачка зізналася, що одного разу під час концерту у неї розійшовся шов на обличчі, бо напередодні вона зробила пластичну операцію. Після виступу лікар виправив це непорозуміння, але, мабуть, неприємний осад у Лоліти залишився. Відзначимо, тоді вона прибирала друге підборіддя.

Хто така Лоліта

Лоліта народилася в 1963 році в Закарпатській області, але кар'єру музиканта вирішила будувати в Росії. Вона є лауреатом телевізійної премії "ТЕФІ-2007" в номінації "Ведучий ток-шоу" за ток-шоу "Лоліта. Без комплексів" на "Першому каналі".

Відомо, що Лоліта п'ять разів була заміжня, один раз з яких фіктивно. У неї є дочка Єва, яка живе з бабусею в Києві.

Нагадаємо, Лоліта висловлювалася на підтримку приєднання Криму до Росії, зазначивши, що не бачить в ситуації тиску з боку РФ і засуджує антиросійські санкції ЄС.

Поделиться в соц. сетях: