У березні Кулебу на посаді голови Київської ОВА змінив Павлюк. Нині президент повернув йому посаду.

Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Павлюка з посади голови Київської обласної державної адміністрації, повернувши на цю посаду Олексію Кулебі. Відповідні укази розміщено на сайті глави держави у суботу, 21 травня.

"Звільнити Павлюка Олександра Олексійовича з посади голови Київської обласної державної адміністрації", - йдеться  в указі.

"Призначити Кулебу Олексія Володимировича головою Київської обласної державної адміністрації", - йдеться у другому документі.

В Офісі президента уточнили, що очолюючи Київську ОДА (ОВА), Олександр Павлюк зміг посилити взаємодію між військовою, виконавчою владою та органами місцевого самоврядування в регіоні. З використанням військового досвіду роботи у складних умовах протистояння ворогові навколо Києва було створено нові потужні оборонні лінії.

"Саме під час головування Олександра Павлюка Київська область повністю звільнена від російських окупантів. Відразу після цього розпочалася робота з відновлення інфраструктури регіону, зокрема, розмінування території, розчищення завалів, відновлення дорожньої та критичної інфраструктури, повернення електропостачання, води та газу до будинків на території, які були під окупацією", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Павлюк змінив Кулебу на посаді голови Київської ОДА у березні для того, щоб "посилити оборону Києва та Київської області". Кулебу було призначено головою Гуманітарного штабу Київської області.

Поделиться в соц. сетях: