Господар квартири на шостому поверсі влаштував на балконі справжній город. Чоловік вирощував полуницю.

У Києві рятувальники демонтували зруйнований дах балкона в Дарницькому районі. Господар квартири на шостому поверсі розвів на балконі цілий город - вирощував полуницю, повідомлено на сайті Київської міськдержадміністрації в п'ятницю, 11 червня.

"Рятувальники КАРС Київська служба порятунку і Головного управління ДСНС в місті Києві оперативно провели демонтаж небезпечних саморобних прибудов і зруйнованого даху балкона в багатоповерховому будинку на вулиці Архітектора Вербицького", - йдеться в повідомленні.

Для демонтажу рятувальники залучили спеціальну пожежно-рятувальну техніку й обладнання.

"На жаль, ми ще раз стали свідками того, що надзвичайні події та ситуації в нашому місті трапляються через людський фактор. Хтось проводить небезпечні ремонтні роботи у своїх будинках або облаштовує на балконах небезпечні й ненадійні конструкції та прибудови. Звертаюся до киян із проханням бути відповідальними власниками майна", - сказав директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

Відзначимо, що причиною обвалу стали прикріплені до балкона торси, які утримували велику і важку навісну конструкцію, яка була наповнена землею. У якийсь момент стеля не витримала ваги майже 1 тонни ґрунту. Ніхто із сусідів і перехожих не постраждав.

 

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...