Перші знаки, що нагадують про необхідність зниження швидкості автомобіля, вже з'явилися в центрі столиці.
 

У столиці почали обмежувати швидкість руху автомобілів біля шкіл і лікарень, повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов, пише ЛІГА.
 
Повідомляється, що замість раніше дозволених 50 км/год біля низки об'єктів будуть встановлені обмежувальні знаки в 30 км/год.
 
За словами Усова, перші знаки з обмеженням швидкості 30 км/год встановили на Лютеранській вулиці біля одного з міських ліцеїв.
 
"Є приклад Осло, де в 2015 році введено обмеження швидкості до 30 км/год на міських вулицях, і вже в 2019 році, згідно зі звітом Норвезької адміністрації громадських доріг, кількість жертв в результаті ДТП там зменшилася до одного випадку. І Київ, як сучасне європейське місто, також впевнено розвивається в напрямі підвищення безпеки дорожнього руху", - сказав Усов.
 
Нагадаємо, в Україні готують закон, який передбачає використання мобільних телефонів водіїв для фіксації порушень правил дорожнього руху.
 
Також в Україні збільшені штрафи для водіїв, зокрема за водіння в стані сп'яніння, непристебнутий ремінь і розмови телефоном за кермом без гарнітури.

Поделиться в соц. сетях: