Вартість проїзду залишилася незмінною, а інтервали руху як поїздів метро, так і наземного транспорту скорочуватимуться.

У метро та наземному комунальному транспорті Києва з понеділка, 16 травня, відновлено оплату за проїзд, повідомляють у КМДА.

"Таке рішення місто прийняло у зв'язку з тим, що до столиці повертаються городяни, тому потрібно відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту. А для цього потрібно закуповувати пальне, запчастини для ремонту, платити за електроенергію та платити заробітну плату працівникам транспортних підприємств", - заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

Сплатити за проїзд пасажири можуть транспортними картками через платіжні програми та мобільний додаток Київ цифровий. Ціна на проїзд лишилася 8 грн за одноразовий проїзд.

Також повідомляється, що з 16 травня продовжено роботу наземного громадського транспорту з 6:00 до 22:30. Інтервал руху наземного транспорту скорочено до 10-12 хвилин.

Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 6:00 до 22:00.

Рух поїздів здійснюється:

 

  • на червоній лінії – від станції Академмістечко до станції Лісова;
  • на синій лінії – від станції Героїв Дніпра до станції Теремки;
  • на зеленій лінії: від станції Сирець до станції Червоний хутір.

 

Працюють пересадні вузли: Золоті ворота - Театральна; Площа Льва Толстого – Палац спорту. Без зупинки поїзди прямують повз станцію: Майдан Незалежності, Хрещатик, Дніпро, Гідропарк. Відновила роботу станція метро Кловська.

Інтервал руху поїздів було скорочено. На всіх лініях інтервал – 5-7 хвилин у години пік, 10-15 хвилин в інший час.

Поделиться в соц. сетях: