Столицю України скували п'ятничні затори. Автомобільний трафік зупинився через дощ і аварії.

У Києві на автомобільних шляхах вранці в п'ятницю, 24 вересня, величезні затори, які викликав дощ. Також автомобільний рух паралізовано через численні ДТП. Про це свідчать дані Google Maps.

Зокрема, важко проїхати на автотранспорті на бульварах Тараса Шевченка, Лесі Українки, Дружби Народів, на проспекті Перемоги і проспекті Валерія Лобановського, також ускладнено рух на вулиці Набережно-Хрещатицькій, Набережному шосе, проспекті Степана Бандери, Оболонському проспекті, вулиці Кирилівській, Наддніпрянському шосе.

Дорожні затори є на вулиці Олени Теліги, вулиці Щусєва, вулиці Юрія Іллєнка, вулиці Нижній вал, вулиці Луговій, вулиці Глибочицькій, вулиці Січових Стрільців, вулиці В'ячеслава Чорновола, вулиці Великій Васильківській, вулиці Саперно-Слобідській, вулиці Володимирській.

Скупчилися машини на Гаванському, Північному, Дарницькому мостах і мостах Метро і Патона. На в'їзді на Південний міст рух також ускладнено.

Стоять автомобілі на Дніпровській набережній, вулиці Урлівській, вулиці Здолбунівській, вулиці Анни Ахматової, Харківському шосе, проспекті Миколи Бажана, проспекті Соборності, проспекті Юрія Гагаріна, вулиці Раїси Окіпної, Броварському проспекті, бульварі Перова, вулиці Братиславській та вулиці Оноре де Бальзака, проспекті Миру.

 

Поделиться в соц. сетях: