Донецький клуб зміцнився на першій сходинці турнірної таблиці чемпіонату України.

У суботу, 8 квітня, в рамках 20 туру УПЛ Шахтар приймав Металіст. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Донецький клуб контролював гру, проте довгий час не міг забити у ворота суперника. У першому таймі фанатам не вдалося бачити голів, однак у другій половині гри "кроти" реалізували один зі своїх моментів.

Півзахисник Артем Бондаренко на 64-й хвилині вивів свій клуб уперед. Як виявилося пізніше, цей забитий м'яч вирішив результат усієї зустрічі.

Таким чином, після 20-ти турів УПЛ Шахтар йде на першому місці з 46-ма балами, а Металіст займає 15-й рядок, набравши 18 очок.