vk facebook  twitter  odnoklassniki  youtube  rss  konvert 
15:16
23
марта
пятница
rss home star
infoline
Лента новостей за сегодня
Нацбанк назвал причины роста реального ВВП на 2,5% 15:07
Сеть “порвало” видео группы поддержки Савченко в суде 15:06 
Путин сделал срочное обращение 15:02
В Крыму задержали крымскотатарского журналиста 15:00
В Донецкой области мужчина застрелил жену и ее любовника 14:51
В Ровенской области за спиной Президента упала сосулька 14:49
Полиция: Ноздровскую перед смертью не насиловали 14:43
Савченко назвала "сплетнями на кухне" продемонстрированное ГПУ видео 14:35
ProZorro выставили на продажу памятники Ленину 14:20
Обыски в Харьковском горсовете: стали известны подробности 14:20
Все новости
5 марта 17:37 просмотры: 155комментарии: 0
Росіяни рвонуть в Україну: названа причина

Росіяни рвонуть в Україну: названа причина

У найближчі роки Україна зіткнеться з проблемою браку робочих рук і буде змушена залучати велику кількість мігрантів з-за кордону.

У цьому впевнений експерт з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник. Серед країн, які можуть забезпечити Україну робочою силою — В’єтнам, Білорусь і навіть Росія. «Україна, як і всі європейські держави, вимирає. У нас йде процес депопуляції. У нас висока смертність, низька народжуваність, яка посилюється міграційними процесами», — сказав експерт.

За його підрахунками, тільки в Польщі знаходиться від 1 до 1,3 млн українців, які формують 1,5% ВВП цієї країни.

Експерт сказав, що в Україні можуть приїхати в’єтнамці. «Швидше за все, це будуть в’єтнамці. Ті процеси, які відбуваються в Росії, приведуть до економічного спаду і у них, і я думаю, що до нас поїдуть, в тому числі, білоруси і росіяни», — сказав Воскобойник.

«До тих пір, поки Україна залишається відкритою демократичною державою, інтегрованою в глобальний простір, люди будуть їхати … Через рік-два-три-п’ять України повинна буде шукати варіанти по залученню трудових мігрантів з інших країн. У нас немає іншого виходу. навіть якщо всі трудові мігранти повернуться в Україну з-за кордону, у нас все одно не вистачатиме робочих рук», — зазначив експерт.

Зараз в Україні внутрішня міграційна політика максимально націлена на те, щоб закрити вітчизняний ринок від мігрантів з-за кордону, оскільки влада вважає, що самим українцям не вистачає високооплачуваних робочих місць.

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
© 2014, ИА ИНФОЛАЙН. Все права защищены Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ИА Инфолайн". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ИА Инфолайн" - запрещено. Использование материалов и новостей разрешается при условии ссылки на Infoline.ua. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на цитируемую статью или новость. Материалы, отмеченные знаками "реклама", "PR, "Новости компаний", "Пресс-релизы" публикуются на правах рекламы. ООО "ИА Инфолайн" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных на правах рекламы. Редакция может не разделять мнение автора.
Свидетельство о государственной регистрации КВ 336-198Р г. Киев 2014.
Яндекс.Метрика