04:28 17 августа пятница
23 июня 10:46 просмотры: 1214комментарии: 0
Більшість працюючих українців вважають себе трудоголіками

Більшість працюючих українців вважають себе трудоголіками


Новости компаний

23 июня 10:46 | просмотры: 1214 | комментарии: 0

Трудоголізм - явище далеко не однозначне. Одні сприймають його як підтвердження невміння утримувати баланс, інші як прояв здорового честолюбства. При цьому, як свідчать результати дослідження, проведеного сайтом пошуку можливостей rabota.ua, більшість українців вважають себе трудоголіками.

Думки учасників дослідження розділилися майже полярно. Третина українців вважає, що схильність до трудоголізм свідчить про те, що людина не знає, як зробити своє життя цілісним, різноплановим і гармонійним. Ще 34% респондентів стверджують, що це просто природне прагнення зробити свою роботу якісно, ​​а 16% опитаних вважають, що фанатичне ставлення до роботи як риса характеру вкрай корисна для побудови кар'єри. З подібними оптимістичними установками не згоден кожен п'ятий учасник дослідження: 20% розглядають трудоголізм як виснажливу звичку.

При цьому більше половини відвідувачів сайту rabota.ua, які  відповіли на питання дослідження, вважають себе трудоголіками.

 

З тих, хто не відносить себе до категорії трудоголіків, переважна більшість вважає, що відсутність фанатизму в роботі не є їх недоліком. А ось 36% зізналися, що не проти були б з більшою старанністю підходити до работе. На їхню думку, трудоголізм допоміг би їм досягнути більшого.

                             

А ось більшість трудоголіків воліли б навчитися приділяти час і іншим сферам свого життя: 56% з них хотіли б присвячувати набагато менше часу роботі  - і  концентруватися на речах і людях, які не мають відношення до їх професійної діяльності. Втім, інші 44% визнають, що фанатизм в роботі їм не тільки не заважає, але і допомагає: саме завдяки такій поведінці і досягають результатів.

При цьому причини трудоголізму у кожного свої. Так, 19% опитаних отримують задоволення, викладаючись на роботі по повній програмі. Трохи більше половини респондентів вважають, що в їхньому випадку мова йдеться просто про рису характеру. Менше пощастило 28% учасників опитування: для них надмірна самовіддача на робочому місці – крок вимушений. Багато часу на роботі вони проводять не за власним бажанням, а під тиском обставин.

Як висновок варто зазначити, що вимушений трудоголізм, надмірні навантаження і відсутність повноцінного відпочинку значно збільшує ризики професійного вигорання. Згідно ж з результатами опитування сайту rabota.ua, трудоголіками себе вважають половина працюючих. І майже третина з них виявилися в цій ролі з волі обставин. 


Источник:
Автор: infoline
Тэги:
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика