03:56 11 декабря вторник
28 февраля 15:48 просмотры: 324комментарии: 0
Бог існує: відомий вчений зробив гучну заяву

Бог існує: відомий вчений зробив гучну заяву

28 февраля 15:48 | просмотры: 324 | комментарии: 0

Мічіо Каку займає посаду професора теоретичної фізики в коледжі і університеті міста Нью-Йорк. Його технічні книги з фізики є обов’язковими у всьому світі для аспірантів найважливіших лабораторій з фізики. Каку часто з’являється в американських ЗМІ як коментатор-спеціаліст.

На його думку, теоретичне існування частинок, відомих як елементарні піврадіальні тахіони (primitive semi-radius tachyons), є серйозним аргументом на користь існування Бога.

Тахионы — гіпотетичні частинки, які рухаються зі швидкістю, більшою швидкості світла у вакуумі.

Після теоретичних досліджень Каку заявив, що фізичну реальність, в якій ми живемо, можна описати чимось подібним, як Матриця з однойменного фантастичного фільму: «Я прийшов до висновку, що ми живемо в світі, який функціонує за правилами, створеними зовнішнім розумом», – заявив учений. Каку також заявив, що у нашому світі немає жодної випадковості, а все підпорядковується суворим правилам. На його думку, тільки існування Бога може пояснити таке становище: «Мені абсолютно ясно, що ми існуємо в плані, який регулюється правилами, які були створені універсальним розумом, а не випадковістю».

Каку вважає, що Бог є дуже оригінальним математиком, і Він роздумує музикою.

«Я переконаний, що Божий Розум створює музику, яка є музикою струн, що звучить в 11-мірному просторі», – стверджує відомий фізик-теоретик.

Теоретичні роздуми Каку неймовірно перекликаються з думкою Отців Церкви про Бога як Композитора Всесвіту і з твором Дж. Р. Р. Толкіна «Сильмарілліон».

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика