Поиск

Зеленський з дружиною 14 лютого летять в ОАЕ з візитом

Elena

Під час зустрічей буде обговорюватися широкий спектр питань двостороннього політичного, торговельно-економічного, інвестиційного та гуманітарного співробітництва, зазначили в ОПУ.

Президент Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською відправляються з офіційним візитом до Об'єднаних Арабських Еміратів 14-15 лютого. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента 13 лютого.

Глава держави проведе переговори з наслідним принцом Абу-Дабі, заступником Верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном і віце-президентом, прем'єр-міністром, міністром оборони ОАЕ Мухаммадом бін Рашидом Аль Мактумом, сказано в повідомленні.

Під час зустрічей буде обговорюватися широкий спектр питань двостороннього політичного, торговельно-економічного, інвестиційного та гуманітарного співробітництва. За результатами переговорів планується підписання низки двосторонніх документів, зазначили в ОПУ.

Основная лента новостей

Банер: sidebar_bottom (поки не налаштовано)