06:16 14 ноября среда
12 января 14:40 просмотры: 272комментарии: 0
Вступив у силу закон, який торкнеться всіх українських сімей

Вступив у силу закон, який торкнеться всіх українських сімей

12 января 14:40 | просмотры: 272 | комментарии: 0

В Україні почнуть по-новому оцінювати ступінь тяжкості злочину через введення нових обтяжуючих обставин

Сьогодні, 12 січня, в Україні почав діяти новий перелік обтяжуючих обставин при скоєнні злочинів. Відповідні норми закону № 2227-VIII про протидію домашньому насильству та насильству щодо жінок напередодні було опубліковано в “Голосі України”.

Зокрема, новими обтяжуючими обставинами щодо злочину будуть вважатися ті, які здійснені на грунті статевої приналежності або в присутності дитини мають обтяжуючі обставини.

В цей же час до таких належать і злочини, які вчинені проти осіб з особливими потребами, які страждають психічними розладами або з вадами розумового розвитку.

Відзначимо, згідно з документом, злочини проти чоловіка або колишнього чоловіка, а також іншого члена сім’ї або близького людини теж мають обтяжуючі обставини.

Разом з цим розширено також частину, яка стосується обмежувальних заходів по відношенню до тих осіб, які вчинили домашнє насильство.

Нагадаємо, раніше Politeka повідомляла, що 4 січня Президент України Петро Порошенко підписав законопроект, який передбачає комплексую боротьбу з домашнім насильством.

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика