vk facebook  twitter  odnoklassniki  youtube  rss  konvert 
16:51
23
июня
пятница
rss home star
infoline
Лента новостей за сегодня
Уголовного производства в отношении Ю.Тимошенко по газовому делу не будет 16:30
Участники ВНО получили результаты тестирования по всем предметам 16:24
Генеральный прокурор Украины Ю.Луценко анонсировал представление на еще одного нардепа 16:24
Минэнергоугля заявило, что не задерживает план по реформированию ГТС 16:20
Бывший главный тренер "Динамо": хочу работать там, где ставятся максимальные задачи 16:20
Тимошенко сделала неожиданное заявление 16:19
"Чикаго Буллс" обменяли олимпийского чемпиона Джимми Батлер 16:00
На следующей неделе синоптики пообещали жару до 35 градусов 15:56
В Запорожской области чиновник РГА погорел на вымогательстве полумиллиона гривен 15:54
М.Шефчович: Европейская комиссия не готовит предложений по новым санкциям против РФ 15:49
Все новости
11 апреля 14:30 просмотры: 255комментарии: 0
Осетинське майбутнє для окупованого Донбасу

Осетинське майбутнє для окупованого Донбасу

 

У контрольованій Росією Південній Осетії 9/04/2017 року  – "президентські вибори", пише Віталій Портников для Радіо Свобода.

До самопроголошеної "республіки" приїхали спостерігачі і журналісти – звичайно, тільки російські. Навіть російські репортажі з "республіки" не залишають сумнівів у злиднях і розрусі, яка панує всього в декількох десятках кілометрів від Тбілісі. Але найголовніше – це відсутність вибору, яку ніякими "виборами" не замаскувати.

У Південній Осетії нині залишилося не більше від третини її довоєнного населення. Грузини були вигнані з рідних місць в результаті етнічних чисток, проведених окупантами та їхніми пособниками. Осетинам нема чого робити у своїй "республіці", велика частина їх працює і живе в сусідній Росії. Але навіть ті, хто залишилися, хотіли мати право на вибір власного майбутнього.

2011 року Москва вже визначила їхнього майбутнього президента – генерала Анатолія Бібілова, який тепер відомий в Україні своїми контактами із донбаськими бойовиками та постійними поїздками як до "народних республік", так і до Криму.

Однак тоді на "президентських виборах" несподівано для Москви і влади Цхінвалі перемогла опозиційний кандидат Алла Джиоєва. Коли її перемогу відмовилися визнати, в республіці почалися народні виступи – так звана "сніжна революція". Але жителям Південної Осетії так і не вдалося відстояти своє право на вільні вибори – все ж в окупованій "республіці" зробити це не так просто. В результаті підсумки "виборів" були скасовані, Алла Джиоєва до участі у нових "виборах" не допущена, а "президентом" став виходець із КДБ Леонід Тібілов. До речі, самопроголошену Абхазію теж очолює виходець із КДБ. Як і саму Росію. "Співпадіння? Не думаю".

І в цьому перетворенні бідного безперспективного регіону на маєток для чергового чекіста – доля будь-якої окупованої Росією території. Якщо не вдасться швидко звільнити окуповану частину Донбасу, рано чи пізно Володимир Путін "подарує" його якомусь представнику органів держбезпеки. Вибори остаточно стануть фікцією, ніякого розвитку не буде, більшість жителів поїде до України або Росії, а ті, що залишаться, десятиліттями будуть животіти у злиднях і безвиході.

Просто буде Південна Осетія.

 

Стилистика и текст автора сохранена

Автор: журналист, публицист Виталий Портников
 

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
© 2014, ИА ИНФОЛАЙН. Все права защищены Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ИА Инфолайн". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ИА Инфолайн" - запрещено. Использование материалов и новостей разрешается при условии ссылки на Infoline.ua. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на цитируемую статью или новость. Материалы, отмеченные знаками "реклама", "PR, "Новости компаний", "Пресс-релизы" публикуются на правах рекламы. ООО "ИА Инфолайн" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованных на правах рекламы. Редакция может не разделять мнение автора.
Свидетельство о государственной регистрации КВ 336-198Р г. Киев 2014.
Яндекс.Метрика