13:59 21 января понедельник
25 марта 13:26 просмотры: 726комментарии: 0
Більше 100 тисяч українців не зможуть покинути країну. Хто потрапить під заборону

Більше 100 тисяч українців не зможуть покинути країну. Хто потрапить під заборону

25 марта 13:26 | просмотры: 726 | комментарии: 0

В інтерв’ю популярному українському телеканалу Павло Петренко заявив, що держава продовжує боротися зі злісними неплатниками аліментів.

У нашій країні їх виявлено вже понад 600 тисяч осіб. У цьому році держава посилила покарання для людей, які заборгували виплати більш ніж на 6 місяців. Рішенням суду їх можуть позбавити можливості керування транспортним засобом, а також виїзду за кордон.

“Зараз майже 100 тисяч боржників мають заборону на виїзд за кордон, заборону на водіння транспортними засобами – близько 90 тисяч, заборону на користування зброєю і на полювання – понад 80 тисяч. Так само ми ввели суспільно корисні роботи. Це для тих, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів. 

вже, до речі, в Києві вчора вперше Солом’янський суд виніс рішення і направив такого горе-батька на 150 годин суспільно-корисних робіт, а по всій Україні ми склали вже понад 8000 протоколів”.

За словами керівника Мін’юсту в Україні існує величезна проблема з виплатами аліметов. Багато сімей навіть не звертаються до суду. За підрахунками відомства Петренко в нашій країні більше трьох мільйонів дітей мають право на аліменти.

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика