60 - річна пологівчанка Наталя Манько поверталась додому з Києва нічним потягом “Київ - Бердянськ”, 13 лютого. Через 20 хвилин руху потягу, на жінку впала верхня полиця із пасажиром, вагою 80 кілограм.

Важка конструкція вдарила жінку по спині, в результаті чого, Наталя отримала важкі травми - перелом грудного хребта, протрузія і гематоми.

 

 

Нещасний випадок зробив жінку нерухомою. Їй не можна ні ходити ні сидіти. На сьогодні вона знаходиться на лікуванні у Пологівській БЛІЛ. На Наталю чекає дороговартісне і довготривале лікування. Альтернативою лікування є операція у Дніпрі. Але на даний момент у потерпілої немає коштів.

Працівники поїзда зафіксували подію та виписали відповідний документ, з яким постраждала планує звернутися до керівництва Укрзалізниці, страхову компанію та до суду.

Наталя нарікає на критичний стан вагонів даного поїзда і попереджає громадян про небезпеку, яка може критися під час подорожі потягами Укрзалізниці. Перш ніж лягти на верхню полицю, радить самим пасажирам перевіряти їх на міцність, аби убезпечити себе від травмувань.

Скільки часу забере розгляд справи у суді - невідомо. Журналісти Газети слідкуватимуть за подальшими подіями та реакцією Укрзалізниці.

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...