Загалом з-під дії російських обмежувальних заходів виведені чотири українці, у тому числі син Черновецького.

Уряд Росії виключив чотирьох громадян України зі списку осіб, щодо яких вводилися спеціальні економічні заходи. Про це йдеться в постанові уряду РФ, опублікованому в п'ятницю, 26 квітня.

Так, у списку більше не значаться Володимир Крилов 1957 року народження, Володимир Локотко 1976 року народження, Леонід Черновецький 1951 року народження, Степан Черновецький 1978 року народження. Локотко - генеральний директор українського загальнонаціонального телеканалу Новий канал, Леонід Черновецький - колишній мер Києва, який раніше очолював регіональне політичне об'єднання, Степан Черновецький - екс-глава наглядової ради Правекс-Банку.

Зазначимо, що санкції проти зазначених осіб були введені 1 листопада 2018 року. У документі міститься перелік фізичних осіб, щодо яких відбувається блокування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території РФ та заборони на виведення капіталу за межі РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУрозшукує Черновецького як особу, яка переховується від органів прокуратури.

У свою чергу Черновецький порадив Службі безпеки України, яка оголосила його в розшук, не шукати його там, де його немає.

Суд дозволив ГПУ затримати Черновецького влітку 2017 року. Екс-мера Києва звинувачують у зловживанні владою або службовим становищем. Колишнього градоначальника підозрюють у незаконному виділенні столичної землі під вертолітний майданчик на Парковій дорозі, що призначалася для екс-президента Віктора Януковича.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...