Радник новообраного президента Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк провів у Брюсселі зустріч з міністром енергетики США Ріком Перрі, на якій обговорили посилення енергетичної незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба Зеленського.

На зустрічі також були присутні посол США в Євросоюзі Гордон Сондланд, представники Міністерства енергетики США, радник Зеленського Руслан Рябошапка, посол України в Бельгії, представник України при ЄС Микола Точицький.

"Україні та Європі в цілому важлива роль Сполучених Штатів у диверсифікації поставок енергоресурсів. Це знижує політичні ризики і здешевлює енергоресурси для споживачів", - зазначив Данилюк.

Під час зустрічі мова йшла про залучення інвестицій у збільшення видобутку газу в Україні, можливі шляхи поставки американського скрапленого природного газу, а також реформування ринку газу в Україні, включаючи Нафтогаз.

Крім того, учасники зустрічі обговорили співробітництво у сфері ядерної енергетики, зокрема підвищення надійності й ефективності наявних ядерних блоків, а також розвиток напрямку розробки і будівництва малих модульних реакторів.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...